Menu
Sepetiniz

Hakkımızda


       2003 yılında kurulan Ecomaxline, elektronik ağırlıklı genel alışveriş kategorisinde faaliyet gösteren bir e-ticaret platformudur. Misyonumuz, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünleri sunarken geniş bir ürün yelpazesiyle çeşitlilik sağlamaktır. %100 stoklu satış prensibiyle hareket ediyoruz, böylece müşterilerimizin istedikleri ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebiliriz.

        Ecomaxline, sıradan bir pazaryeri sitesi değildir. Biz, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yeniliklerle donatıyoruz. Güvenilirlik, kalite ve çeşitlilik konusundaki taahhüdümüzle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

        Ecomaxline, elektronik ürünlerden ev gereçlerine, moda ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için çalışıyoruz. İnternet üzerinden güvenli ve keyifli alışveriş deneyimi için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

        Ürün yelpazemizin neredeyse %50'sini yurt dışından ithal ediyoruz, böylece müşterilerimize dünya genelinden en yeni ve en kaliteli ürünleri sunabiliyoruz. Geri kalan %50'lik kısmını ise yerel tedarikçilerden temin ediyoruz, böylece yerel ekonomiye de katkıda bulunuyoruz. 

         Aras Kargo ile gerçekleştirdiğimiz gönderimler sayesinde, müşterilerimize güvenilir ve hızlı teslimatlar sunuyoruz. Ayrıca, Whatzap üzerinden 7/24 canlı destek hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir sorusu veya sorunu olduğunda, anında yanıt ve çözüm sunarak onların memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyoruz.

        Süper hızlı kargolama avantajımız sayesinde, müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri en kısa sürede ellerine ulaştırma imkanına sahibiz. Ecomaxline olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ve alışveriş deneyimini mükemmelleştirmeyi amaçlıyoruz.