Menu
Sepetiniz

Lnb Tutucu Kelepçe

Marka: Mag Model: 5198
120 cm Ofset Çanak Anten Lnb Kelepçesi 120 cm Ofset Çanak HIZLI GÖNDERİ Bu ürünü sadece 120 cm, lik ofset çanak antenlerde kullanabilirsinizLnb kelepçeleri, bir LNB (düşük gürültü bloğu aşağı çevirici) cihazının antene takılmasını sağlayan bir aksesuardır. LNB cihazı, bir parabolik antenin çe..
38,75₺
Marka: Mag Model: 5193
Arçelik Beko Çanak Anten Uyumlu Yuvarlak Boğazlı Lnb Tutucu KelepçeHIZLI KARGO Arçelik Beko Çanak AntenBeko Arçelik çanaklar için uygundur.Yuvarlak boğazlı.Yuvarlak Boğazlı Lnb tutucu kelepçe, ofset antenlerin uç noktalarına takılarak, antenlerin lnb'sini sabit tutmak için kullanılan b..
31,00₺
Marka: Yonextt Model: 10308
Lnb Maunt Kelepçe Seti 90 cm Aliminyum Çanak Anten İçin ÖzellikleriLnb Maunt Kelepçe SetiBu Vida seti sadece 90 cm'lik aliminyum çanak antenlerde kullanılır.1 Adet LNB Tutucu plastik kelepçe 2 Adet U Bolt kelepçe Vidalar ve pullar mevcutturÇanak anteninizin paslanan vida ve kelepçelerini b..
86,80₺
Marka: Yonextt Model: 5188
Ofset Anten Plastik Lnb Tutucu Kelepçesi  Ofset anten plastik lnb fiton (Lnb Tutucu)Yanlızca ofset çanak antenlerde kullanılır Lnb kelepçesi, bir LNB (düşük gürültü bloğu aşağı çevirici) cihazının çanak antene takılmasını sağlayan bir aksesuardır. LNB cihazı, bir parabolik..
38,75₺
Model: 28909
90 cm Parabol Çanak Anten Lnb Plastik Kelepçe Yüzüklü  90 cm Parabol Çanak Anten KelepçesiPlastik Kelepçe Halkalı Ultimate Parabol Anten LNB kelepçesi ile tanışın!Dayanıklı Plastik Kelepçe Halkası ile donatılmış, son teknoloji ürünü Çanak Anten LNB' kelepçesi ile uydu televizyon de..
37,20₺
Marka: Mag Model: 6E5F653R
Parabol Çanak Anten Lnb Tutucu KelepçeParabolik Anten (Parabola): Yaygın olarak parabol olarak bilinen parabolik bir anten, radyo dalgalarını veya mikrodalgaları uzayda belirli bir noktaya yönlendirmek için genellikle çanak şeklinde bir parabolik reflektör kullanan bir anten türüdür. Bu tür antenler..
31,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)