Menu
Sepetiniz

HDMI Kablo

Marka: Yonextt Model: 29522
Hdmı Kablo Uzatma Ara Birleştirici Adaptörü Özellikleri Hdmı Kablo Uzatma Adaptörü  Kesinlikle! Açıklanan ürün yepyeni ve yüksek kaliteli, HDMI uyumlu bir konnektör genişleticidir. Mevcut HDMI kablonuzun erişim alanını uzatmanıza olanak tanıyan HDMI dişi-dişi konnektörlere sahiptir. Bu uzatma ..
46,50₺
Marka: Powermaster Model: 29260
HDMI Uzatma Kablosu Erkek Dişi 25 cm HDMI Uzatma KablosuHdmi-compatibale, video ve sesi DVD oynatıcıları, dijital televizyon (DTV) oyuncuları, set üstü kutular ve diğer görsel-işitsel cihazlarla kullanım için tek bir dijital arayüze birleştiren bir spesifikasyondur. HDMI uyumlu standart, gelişm..
62,00₺
Marka: Yonextt Model: 35656EW
Mini hdmi 3 in 1 mikro hdmi uyumlu hdtv 1.4 kablo adaptörü dönüştürücü Mini HDMI, Mikro HDMI ve 3'ü 1 arada Tasarım:Mini HDMI ve Mikro HDMI, her biri kameralar, akıllı telefonlar veya tabletler gibi daha küçük cihazlar için tasarlanmış farklı türde HDMI konektörleridir. 3'ü 1 arada tasarım, kab..
62,00₺
Marka: Powermaster Model: 15436
Displayport To HDMI Çevirici Dönüştürücü Kablo 1.8 MetreBu DisplayPort-HDMI uyumlu adaptör, PC'nizin DisplayPort çıkışını HDMI uyumlu bir HDTV'ye, monitöre veya projektöre kolayca bağlamanıza olanak tanır. İşlevselliği ve performansıyla öne çıkan bu adaptör, şu özellikleri sunar:- DisplayPort v1.2 s..
217,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)